Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Pozvánka na seminár
dovoľujeme si Vás pozvať na seminár „Navrhovanie cyklistickej infraštruktúry“, ktorý sa bude konať dňa 13. júna 2018 o 9.00 hod v Krajskom osvetovom stredisku v Nitre, Fatranská ul. 3.

Seminár je určený najmä pracovníkom verejnej správy na miestnej a krajskej úrovni, ktorí majú v náplni práce rozvoj cyklistickej infraštruktúry. Na seminári sú však vítaní aj projektanti, dopravní inžinieri, aktivisti a ďalší, ktorí navrhujú cyklistickú infraštruktúru alebo sa o ňu zaujímajú.

Prednášateľom je Ing. Radovan Červienka, dopravný inžinier, špecializujúci sa na cyklistickú infraštruktúru. Je autorom Technických podmienok TP 07/2014 Navrhovanie cyklistickej infraštruktúry, ako aj ich pripravovanej aktualizácie v roku 2018.

Seminár je zameraný na správne navrhovanie cyklistických komunikácií a ich príslušenstva (cyklocestičky, cyklopruhy, cykloparkoviská a pod.), prezentáciu typických chýb aj dobrých príkladov, možnosť predniesť návrhy pre aktualizáciu TP a pod.

Hlavné body programu:
- predstavenie metodického materiálu Technické podmienky TP 7/2014 Navrhovanie cyklistickej infraštruktúry (dostupné tu: https://bit.ly/2LORh0B) a spôsobu jeho používania;
- informácie o pripravovanej aktualizácii Technických podmienok;
- prípadové riešenia cyklistickej infraštruktúry;
- otázky a odpovede.

Účasť na seminári je bezplatná. Odhadovaná doba trvania seminára je 2 hod.

Partneri
Bona via

Lomnická 582/18, 94901 Nitra, Slovensko
bonavia@bonaviaoz.sk

IČO: 50736485
DIČ: 2120755043

Bona via je občianske združenie, ktoré realizuje preventívne projekty a aktivity zamerané na bezpečnosť cestnej premávky.